tarımenflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
32,5732
EURO
34,9870
ALTIN
2.438,62
BIST
10.471,32
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Açık
30°C
İstanbul
30°C
Açık
Perşembe Açık
30°C
Cuma Az Bulutlu
28°C
Cumartesi Az Bulutlu
29°C
Pazar Az Bulutlu
30°C

Körfez Kupası Deniz Küreği Yarışlarında ödüller sahiplerini buldu

3. Uluslararası Körfez Kupası Deniz Küreği Yarışları Büyükşehir’in destekleriyle Seka Park’ta gerçekleştirildi

Körfez Kupası Deniz Küreği Yarışlarında ödüller sahiplerini buldu
25.06.2023 23:09
0
A+
A-

‘Sporun Başkenti Kocaeli’ sloganından yola çıkarak tüm spor branşlarına destek veren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, 24-25 Haziran tarihlerinde önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Bu bağlamda Seka Park’ta gerçekleştirilen 3. Uluslararası Körfez Kupası Deniz Küreği Yarışları heyecanlı ayrıca bir o kadar da çekişmeli anlara sahne oldu.

 

545 SPORCU KÜREK ÇEKTİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Gençlik ayrıca Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Kürek Federasyonu iş birliğiyle 3. Uluslararası Körfez Kupası Deniz Küreği Yarışları Seka Park’ta yapıldı. 24 kulüpten 545 sporcunun kürek çektiği yarışma Master kategorisinde 4 bin metrelik, 19 yaş altı ayrıca büyükler kategorisinde ise 6 bin metrelik parkurda gerçekleştirildi. Yarışan kürekçiler, tek çifte (1X), iki çifte (2X) ayrıca dört çifte dümencili (4X+) tekne sınıflarında kupa için kıyasıya mücadele etti. Kategorilerine göre dereceye giren takımlar şöyle oluştu;

 

U 19 Kadınlar

1.    Sinop Gençlik ayrıca Spor

2.    Fenerbahçe

3.    Haliç Yelken ayrıca Kürek

 

U 19 Erkekler

1.    Sinop Gençlik ayrıca Spor

2.    Haliç Yelken ayrıca Kürek

3.    Altınboynuz

 

Kadınlar

1.    Altınboynuz

2.    Sinop Gençlik ayrıca Spor

3.    İstanbul Kürek

 

Erkekler

1.    İstanbul Kürek

2.    Kocaeli Sümerspor Kürek

3.    Altınboynuz

 

Masterlar

1.    Kocaeli Sümerspor Kürek

2.    İdealtepe Amatör Balıkçılar

3.    İzmir Kürek

 

Erkekler 1X

1.    İstanbul Kürek – Cemal Yiğit Uzunlar

2.    Haliç Yelken ayrıca Kürek – Cevat Güney Erdem

3.    Sakarya Kano ayrıca Kürek – Yunus Emre Çegen

 

Erkekler 2X

1.    İstanbul Kürek – Süleyman Berk Hakyol & Semi Yağızal

2.    Kocaeli Sümerspor Kürek – Efe Subaşı & Buğra Hayta

3.    İstanbul Kürek – Yiğit Demircan & Faruk Taha Emil

 

Erkekler 4X

1.    İstanbul Kürek

Süleyman Berk Hakyol – Yiğit Demircan – Semi Yağız Al – Cemal Yiğit Uzunlar – Esmanur Elveren (D)

2.    Altınboynuz

Arda Çare – Ahmet Ofluoğlu – Erenay Sağlam – Başar Kaan Bahar –

Ali Alaçayır (D)

3.    Kocaeli Sümerspor Kürek

Efe Subaşı – Buğra Hayta – Aybars Demirbaş – Muhammet Yusuf Maytalman – Arif Emirhan Guda (D)

 

Kadınlar 1X

1.    Haliç Yelken ayrıca Kürek – Senay Yılmaz

2.    Altınboynuz – İrem Cansu

3.    Sinop Gençlik ayrıca Spor – Sıla Kanat

 

Kadınlar 2X

1.    İstanbul Kürek – Ayşe Kaplan & Mina Önkol

2.    Altınboynuz – Ece Naz İlkin & Reyhan Ketenci

3.    Dalyan Su Sporları – Hatice Güven & Beyza Ejderoğlu

 

Kadınlar 4X

1.    Sinop Gençlik ayrıca Spor

Melike Ezgi Gündoğdu – Ceyda Çiğdem Yıldız – Sıla Kanat – Elif Berna Taban – Bedirhan Efe Ataklı (D)

2.    İzmir Kürek

Kiraz Sema Turhan (D) – Sena Gülbaktı – Fatma Tokat – Şükran Pınar Aydoğdu – Bürge Dikmenli

3.    İs

Firdevs Selin Baltacıoğlu – Reyhan Ketenci – Ece Naz İlkin – İrem Cansu –

Dilber Varol Ercan (D)

 

Master Erkekler 2X

1.    İdealtepe Amatör Balıkçılar – Selahattin Gürsoy & Doğşah Bölük

2.    Sakarya Alesta – Cengizhan Sungurlu & Sinan Akalın

3.    İdealtepe Amatör Balıkçılar – Mehmet Atasever  & Onur Kayan

 

Master Erkekler 4X

1.    Galata Kürek

Hilmi Fatih Örer – Cemal Şenyuva – Dünya Örer – Fatih Duman – Öznur Uslu (D)

2.    Kocaeli Sümerspor Kürek

Özgür Gökkaya – Serkan Eren – İbrahim Karayılan – Abdülkadir Keskin –

Arif Emirhan Guda (D)

3.    Sakarya Alesta

Cengizhan Sungurlu – Ahmet Çınar – Atay Gündüz – Selçuk Kibar –

Sinan Akalın (D)

Master Kadınlar 1X

1.    Kocaeli Sümerspor Kürek – Merayrıca Bayram

2.    İzmir Kürek – Kiraz Sema Turhan

3.    Bursa Kürek – Eda Turhan

 

MİX 2X

1.    Kocaeli Sümerspor Kürek – Ayşe Bardar & Aybars Demirbaş

2.    İstanbul Kürek – Mina Önkol & Faruk Taha Emil

3.    Haliç Yelken ayrıca Kürek – Senay Yılmaz & Meriç Ağkuş

 

MİX 4X

1.    Galata Kürek

Hilmi Fatih Örer – Cemal Şenyuva – Hamide Seda Kizek – Ebru Erol –

Öznur Uslu (D)

2.    Kocaeli Sümerspor Kürek

Sinem Ezgi Şarlı – Merayrıca Bayram – Serkan Eren – Özgür Gökkaya – Arif Emirhan Guda (D)

3.    Kocaeli Sümerspor Kürek

Simge Şarlı – Hazal Özbek – Zafer Ünlü – Bulut Aydın – Dilara Yeğin (D)

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: - sosyal içerik platformu - ETSY Blog - uygulama fikirleri - vize başvurusu islami sohbet müzik indir dini sohbet sohbet dijital pazarlama ajansi dijital pazarlama elektronik sigara grup sex deneme bonusu deneme bonusu veren siteler betvolegiris.co van escort deneme bonusu medyum casino matadorbet