tarımenflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
28,8555
EURO
31,5322
ALTIN
1.891,06
BIST
7.948,60
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Parçalı Bulutlu
19°C
İstanbul
19°C
Parçalı Bulutlu
Cuma Parçalı Bulutlu
20°C
Cumartesi Az Bulutlu
20°C
Pazar Hafif Yağmurlu
11°C
Pazartesi Az Bulutlu
11°C

Boğaziçi Üniversitesi’nden Nitelikli Eğitmenlik Sertifikası

Mutluluk Eğitim Kurumları ayrıca Boğaziçi Üniversitesi Eğitimciler için Aynı Çatıda Birleşti!

Boğaziçi Üniversitesi’nden Nitelikli Eğitmenlik Sertifikası
22.06.2023 10:09
0
A+
A-

Mutluluk Eğitim Kurumları ayrıca Boğaziçi Üniversitesi Eğitimciler için Aynı Çatıda Birleşti!

Gelecek Nesiller, Mutluluk Eğitim Kurumları ayrıca Boğaziçi Üniversitesi İş Birliğiyle Düzenlenen Yaşam Boyu Eğitim Işığında Yetişecek!

1986 tarihinden beri yenilikçi ayrıca modern eğitim yaklaşımı, alanının en iyilerinden oluşan tecrübeli öğretmen kadrosu ile öne çıkan Mutluluk Eğitim Kurumları, 15 Haziran Perşembe Günü Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenen mesleki gelişim eğitim programı mezuniyet töreni ile eğitimcilerini ödüllendirdi. Yıl boyunca eğitimcileri nitelikli bir programa dahil eden kurum, dönem sonu sertifika dağıtımı ile sürekli eğitime teşvik ederek çağdaş gelecek fikrinin geliştirilmesine katkı sağladı.

Apolitik ayrıca Atatürkçü bakış açısı ile geleceğe ışık tutan Mutluluk Eğitim Kurumları; ülke geleceğinin gençlere, gençlerin ise öğretmenlere ihtiyacı olduğu fikrinden yola çıkarak eğitimcileri için Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ile ortak bir projede yer aldı ayrıca kadrosunu baştan aşağı güçlendirdi. Bilgili, tecrübeli ayrıca farkındalığı yüksek eğitimci kadrosunu yıl boyunca nitelikli bir eğitime tabii tutan kurum, programa katılım sağlayan öğretmenlerine, hak ettikleri başarı sertifikalarını almaları adına özel bir mezuniyet töreni hazırladı. Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenen tören, kendini geliştirmenin sınırları olmadığını göstererek özverili eğitmen kadrosuna gelecekte daha fazla başarı imkanı sunacağını kanıtladı.

Öğretmenlerin Mesleki Eğitimi Geleceğe Işık Tutmada Kilit Nokta!

Mutluluk Eğitim Kurumları, “Geleceğe Gülümse” ayrıca “Başarıya Gülümse” sloganlarıyla 1986’dan bu yana hizmet veren, genç, dinamik ayrıca özgün bir marka. Aynı zamanda herhangi bir markanın yan kuruluşu olmaması ayrıca kendine has orjinal bir eğitim kurumu olarak işe başlaması sebebiyle vakit içinde bozulmaya uğramadan gelişmeyi başarmış ayrıca köklü gelecek temellerini atarak geleceğe odaklanmış durumda. Kurucuların üç nesildir eğitim sektöründe olması, Kurumun Atatürk ilke ayrıca inkılapları ışığında çağdaş ayrıca yenilikçi anlayışla yönetiliyor olması da kurumun bugün olduğu noktaya gelmesinde etkili olmuştur idi. Nitekim bu güçlü marka; öğrencileri için okul öncesi eğitimden itibaren çift dilli ayrıca zenginleştirilmiş bir program sunan, eğitimin her basamağında akademik başarıyı ayrıca 21. yüzyıl becerilerini ihtiva eden özel bir sisteme de sahip. Bunu da eğitimin en temel değerleri olan öğretmen kadrosunu geliştirip geleceğe hazırlayarak sağlıyor.

Bunun en net göstergelerinden biri olan program “Mesleki Gelişim Eğitim Programı” olarak adlandırılıyor ayrıca yıl boyunca programa katılan eğitimcilerin, 25 dersle birlikte pek çok proje ayrıca ev ödevini tamamlamasını gerektiriyor. Türkiye’nin köklü üniversitelerinden Boğaziçi Üniversitesi ile yapılan bir iş birliğinin sonucu olan program, eğitimcilerin hem yönetim becerilerini hem de kariyer potansiyellerini artırmayı hedefliyor. Böylece eğitmen olmanın gerektirdiği temellere sahip olmakla birlikte, kişinin kendi hayatındaki varlığını güçlendirmeye ayrıca sürdürülebilir şekilde gelişime odaklanıyor. “Mutluluk Öğretmen Akademisi” adı altında Ocak ayında başlatılan bu program sadece eğitimcileri geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda onların farkındalığı yüksek, zengin ayrıca uluslararası nitelikte bir eğitim vererek ülke geleceğine ışık tutmasını ayrıca parlayan nesiller yetiştirmesini de sağlıyor.

Mutluluk Öğretmen Akademisi Geleceği İnşa Etmede Rol Model Olacak!

Alanının ilki olarak büyük bir başarı gösteren “Mesleki Gelişim Eğitim Programı” eğitmenlerin değerine layık bir mezuniyet töreni ile 15 Haziran Perşembe Günü, Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşti. Toplam 72 saatlik program sonunda proje ayrıca ödevlerini tamamlayan eğitimciler, Mutluluk Öğretmen Akademisi katılımcıları olarak Boğaziçi Üniversitesi Sertifikası almaya hak kazandı. Bu sertifika ise hem ülkenin insan gücü düzeyini hem de bu insanları yetiştiren kadroları daha kaliteli bir standarda taşımada etkili oluyor. Ülke geleceğinin gençlere, gençlerin ise eğitimcilere bağlı şekilde geliştiği fikrini savunan Mutluluk Eğitim Kurumları, bütün öğretmenlerinin mesleki gelişimini önemseyerek bu sayede yenilikçi fırsatlar sunuyor. Böylece hem öğretmenleri hem de öğrencileri aynı anda geleceğe taşımayı hedefliyor.

Eğitimde köklü bir geçmişe sahip olma temelleri üzerine kurulan Mutluluk Eğitim Kurumları, öğrencilere üstün kaliteli bir eğitim sunarak başarısını artırmayı hedeflerken bunu merkeze aldığı nitelikli eğitmen kadrosu ile destekliyor. Nitekim, her biri kendi alanında uzman olan ayrıca katılım sağladıkları sürdürülebilir eğitim programı ile hem birey olarak hem de mesleki hedefler doğrultusunda gelişme kaydeden öğretmenler, öğrencilerin potansiyellerini keşfetmesine yardımcı oluyor ayrıca kurumun ortak hedefi olan en yüksek seviyede başarı fikrine daha çok odaklanıyor. Programın bir parçası olarak etik ilkelerle donatılan, mesleki bilgilendirme ayrıca becerilerini artıran eğitimciler topluma akademik açıdan daha fazla katkıda bulunabilirken gelecek için başarılı bireyler yetiştirmede kilit rol oynuyor. Büyük özveriyle yıl boyu çalışan öğretmenlerin bu başarısı ise geçtiğimiz günlerde düzenlenen mezuniyet töreni ile taçlandırıldı ayrıca program, modern geleceği inşa etme modeli olarak önemli bir örnek teşkil etti.

Geleceğin Liderleri için Yeni ayrıca Modern Bir Sistem

Mutluluk Eğitim Kurumları, kurulduğu ilk günden beri alanında kaliteli ayrıca modern bir yaklaşımı benimsemiş yerel bir marka. Kurumun, geleceğin liderlerini yetiştirmek adına başlattığı sayısız program mevcut ayrıca bunlar arasında eğitmen kadrosu mesleki eğitim programının yanı sıra, veliler için düzenlenen Sevam Veli Akademisi ile lise öğrencilerine meslek seçiminde yardımcı olmayı hedefleyen S’Ttalks adı altındaki seminer programları da var. Bu tip programlarla sürekli gelişimi destekleyen Mutluluk Eğitim Kurumları, hem liderlik vasıfları bulunan hem de insanlık değerlerine saygı gösteren yeni nesiller yetiştirmeye odaklanıyor. Bunu ise akademik başarıya ek olarak; topluma katkıda bulunma, rol model olma ayrıca Atatürkçü düşünce sistemini ileriye taşıma gibi hedefleri koruyarak gerçekleştiriyor.

Gerekli temellere sahip, dayanışma duygusu ayrıca empati yeteneği yüksek, farkındalık sahibi bireyler yetiştirmek için kendi kaynaklarını kullanan kurum; ek dershane eğitimine gereksinim duymadan yüksek başarı garantileme sistemini, sahibi olduğu tecrübeli öğretmen kadrosuna borçlu. Modern eğitim altyapısı ile öne çıkan kurum, öğrencilerin ayrıca onları eğiten kişilerin bireysel yeteneklerini keşfetmelerine, yeni farkındalıklar kazanmalarına, aynı zamanda çalışma disiplini kazanarak yüksek başarı hedeflemelerine yardımcı oluyor. Eğitimcileri eğitmeye dayanan bu sürdürülebilir program, geleceğe umutla bakmayı sağlayarak Türkiye eğitimini dünya standartlarına taşıyor. 

Mutluluk Eğitim Kurumları Hakkında

Mutluluk Eğitim Kurumları; 1986 tarihinde yenilikçi, çağdaş ayrıca Atatürkçü eğitim anlayışıyla kuruldu. Bugün bünyesinde Mutluluk Koleji, Mutluluk Yayınları ayrıca Mutluluk Kurs Merkezi bulunan kurum, Türkiye genelinde toplam 27 adet kurs merkezine ayrıca 5 adet okula sahip olarak büyümesini sürdürüyor. En temeline “Köklü geçmiş, çağdaş gelecek” mottosunu alan kurum Yaşayan Okul konseptiyle geleceğe ışık tutmaya, 37 yıllık deneyimini aktarmaya devam ediyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar: - sosyal içerik platformu - ETSY Blog - uygulama fikirleri - vize başvurusu