WhatsApp Çıkartma Yapma – Sticker Yapma 2020

Whatsapp çıkartma yapma sanıldığı kadar zor bir iş değildir. Size göstereceğimiz yöntem sayesinde istediğiniz görünümde whatsapp çıkartması yapabilirsiniz. Whatsapp sticker yapma işlemini tam anlamıyla zorlanmadan yapabilmek için yazımızı atlamadan okumanızı tavsiye ederiz.

Whatsapp Çıkartma Yapma Hakkında Bilgi

Whatsapp çıkartma yapma çok kolay bir işlemdir. Sizlere whatsapp sitcker yapma işleminin nasıl yapılabileceğini adım adım göstereceğiz. Bu işlem için ek bir uygulama gereklidir. Zaten ek bir uygulama olmadan whatsapp çıkartma yapmanız mümkün değildir.

Whatsapp Sticker Yapma Nedir?

Whatsapp sticker yapma, çıkartma yapma ile aynı anlamı taşımaktadır. Çıkartma kelimesini ingilizce karşılığı sticker olduğu için bu kullanımı eşit olarak yapmaktayız. Sticker ve çıkartma arasında hiçbir fark yoktur, bu bilgilendirmeyi yaptığımıza göre wp çıkartma yapma işlemine geçebiliriz.

Whatsapp Çıkartma Yapma

Whatsapp çıkartma yapma işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirme için aşağıda liste halinde vereceğimiz adımları dikkatli bir şekilde okuyun ve kendiniz uygulayın, eğer anlamadığınız bir yer olursa aşağıda bulunan yorumlar kısmından bize yazmayı unutmayın. Hazırsanız wp sticker yapma işlemine geçebiliriz.

  • Öncelikle Play Store’den “WhatsApp için etiket” uygulamasını aratın ve indirin, daha önce telefonunuzda yüklü ise güncelleştirme unutmayın.
  • “Yeni bir çıkartma paketi oluştur” butonuna tıklayın.
  • Çıkartma hakkında genel bir bilgi verin (isim, açıklama).
  • “Yeni Liste” butonuna tıklayın boş bir sayfa açılacaktır.
  • Daha sonra istediğiniz özelleştirmeyi yapıp “Kaydet” butonuna tıklayın.
  • Daha sonra whatsapp uygulamasına gelin ve istediğiniz kişiye yaptığınız çıkartmayı gönderebilirsiniz.

Whatsapp Sticker Yapma Bitiş

Whatsapp sticker yapma yani çıkartma yapma hakkında detaylı bir yazı hazırladık. Bu yazıyı okuyan herkes kolaylıkla kendi çıkartmasını yapabilecek ve dilediği kişiye mesaj olarak gönderebilecektir.