Türkiye’nin En Aktif 3 Sosyal İçerik Platformu

Sosyal içerik platformları Türkiye’de internet trafiğinin %20’sinden fazlasına ev sahipliği yapıyor. Bu rakam 16 milyon insana tekabül ediyor. Dolayısıyla en çok sevilen medya ortamı sosyal içerik platformu sitelerdir desek yanlış olmaz.

Bu yazımızda film önerileri, dizi önerileri, güzel sözler ve daha fazlasını bulabileceğiniz en iyi sosyal içerik platformu sitelerini sizler için derledik. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan 2021 yılının en iyi sosyal medya siteleri olarak da bilinen sosyal içerik platformları listemize hemen geçelim.

1. Blog Aracı

Türkiye’nin En Aktif 3 Sosyal İçerik Platformu

Blog Aracı olarak bilinen sosyal içerik platformu sitesi gördüğümüz kadarıyla kategorilerini oldukça fazla tutmaya çalışıyor. Bunun yanı sıra “blog yazarak para kazanmak” gibi geliştirdikleri teknolojiler ile insanlara internet yayıncılığı yapma fırsatı da sunuyor. İçeriklere gelecek olursak hemen hemen her türden içeriği bulabilirsin, benim favorim Köşe Yazıları kategorisi oldu.

2. Şeyler Ekşi Sözlük

Ekşi Sözlük sitesinin ev sahipliği yaptığı Şeyler platformunda tarih ve güncel bilgiler yer almaktadır. Ciddi araştırmalar gerektiren bir çok konuda içerik yayıncılığı yapan Ekşi Sözlük Şey ülkemizdeki en iyi sosyal içerik platformu sitelerinden biridir. Diğer bir sözlük platformunu da zaten bilmeyen yoktur diye tahmin ediyorum.

3. Neoldu

Neoldu

Özellikle diziler, filmler ve aktüel içerikler konusu üzerine yoğunlaşan Neoldu sitesi üzerinden çok keyifli zaman geçirdiğimi rahatlıkla söyleyebilirim. Bu sitenin en beğendiğim içerikleri alışveriş ve alınmak istenen ürünlerin kullanıcı yorumları. Ayrıca oldukça hızlı ve çok fazla reklam içermiyor.

Türkiye’nin en iyi sosyal içerik platformları yazımızın sonuna geldik, sizlere keyifli ve bilgilendirici, tabi aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan platformları listeledik. Umarım listemizi beğenmişsinizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.