Turkcell Bedava İnternet Kampanyası – Tüm Kampanyalar 2020

Turkcell bedava internet kampanyaları Turkcell kullanıcılarına ücretsiz olarak internet vermektedir. Durum böyle olunca birçok Turkcell kullanıcısı bedava internet yapmak istemektedir. Bizde bu arayış içinde olan kullanıcılara rehber niteliğinde olacak kapsamlı bir yazı hazırlamak istedik. Turkcell bedava internet hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için yazının geri kalan kısmını okuyabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Nedir?

Turkcell bedava internet sadece Turkcell kullanıcılarını yararlanabileceği, belirli zamanlara tamamen ücretsiz olarak verilen, bazen şart bazen de şart istemeden verilen ücretsiz internet kampanyalarına denir. Bedava internet yani ücretsiz internet almanın hiçbir kötü veya zararlı yanı olmamaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Neden Gerekli?

Turkcell bedava internet neden gerekli sorumuzu sormadan önce bu kavram bize neden gerekli diye sorsak daha iyi bir sonuç elde edebiliriz. Kontör bitmiştir ve acil arama yapmak istediğinizde aklınıza sadece WhatsApp kullanmak gerekir. WhatsApp internetli olduğu için bedava internetin ne kadar yararlı olduğu burada gözler önüne serilmektedir.

Turkcell Bedava İnternet Kazanmanın Şartları Nelerdir?

Turkcell bedava internet kazanmanın şartları almak istediğiniz kampanyanın detaylarında mevcut olmalıdır. Bazı kampanyalar sadece faturalı veya hazır kartlılar için geçerlidir. Siz bu ikileme düşmemek için kazanmak istediğiniz bedava internetin detaylarını iyice ve anlayarak okumanızı tavsiye ederiz.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Kazanılır?

Bu soru aslında çok basittir. Bunu öğrenmenin birçok yolu olabilir. En kolay ve en hızlı yolu ise şudur; kazanmak istediğiniz bedava internetin turkcell.com.tr adresinden aratın ve çıkan sonuca tıklayın.

www.patliyo.com sosyal içerik platformuna göz atarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Kampanya kazanma koşulları sekmesine tıklayın ve kazanmak istediğiniz kampanyanın şartlarını tek tık ta öğrenin. Başka bir yol ise müşteri hizmetlerini arayıp detaylı ve tatmin edici bilgi almaktır.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası Nelerdir?

Turkcell bedava internet hakkında detaylı bilgi sahibi olduğunuza göre artık nasıl yapıldığına geçebiliriz. Size en güncel Turkcell bedava internet 2020 kampanyalarını göstereceğiz. Böylece daha önce yapmış olduğunuz kampanyalar ile karışmadan kazanabileceksiniz.

1- Turkcell Kings İle Haftalık 1GB Bedava İnternet

Bu kampanyadan yararlanabilmek için öncelikle KİNGS uygulamasını telefonunuza yüklemeniz gerekmektedir. Yüklü değilse buraya tıklayarak KİNGS uygulamasının son sürümünü telefonunuza indirebilirsiniz. Eğer telefonunuza yüklüyse aşağıda sıralayacağımız maddeleri gerçekleştirin ve haftalık 1GB bedava internet kazanın.

 1. KİNGS uygulamasına giriş yapın.
 2. Aşağıda bulunan sütunlardan keşfet bölümüne tıklayın.
 3. Arama formuna turkcell liderleri yazın ve kanala üye olun.
 4. Üye olduktan sonra gelecek bilgi mesajına “Bu Haftaki Mesaj Hedefim” butonuna tıklayın.
 5. Karşınıza çıkacak görevlerden hepsini eksiksiz bir şekilde gerçekleştirin ve haftalık 1GB bedava internetin sahibi olun.

2- Tam Saatinde İle Haftalık 1GB Bedava İnternet Kazanma

Bu kampanyadan yaralanabilmek için öncelikle Tam saatinde uygulamasının telefonunuza yüklü olması gerekiyor. Yüklemek için buraya tıklayın, eğer yüklüyse aşağıda bulunan maddeleri okuyun.

 1. Uygulamaya giriş yapın.
 2. Aşağıda bulunan sütunlardan en sağda bulunan butona tıklayın.
 3. Bu haftaki hakkınızı herhangi bir oyundan dan yana kullanın.
 4. Oynanacak oyundan ne kadar puan gelirse onu yirmi ile çarpın ve size çıkacak internetin kaç mb olduğunu öğrenin.

Salla Kazan İle Çeşitli Ödüller ve Bedava İnternet Kazanma

Salla Kazan

Turkcell bedava internet deyince hepimizin aklına hiç şüphesiz ilk başta Salla Kazan kampanyası gelmektedir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için Dijital Operatör uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir. Yüklemek için buraya tıklayın, telefonunuza yüklü ise aşağıda sıralanan maddeleri okuyabilirsiniz.

 1. Uygulamaya giriş yapın.
 2. Salla kazan hakkınızın olup olmadığını kontrol edin. Eğer varsa hakkınızı kullanarak size çıkan ödülü kullanabilirsiniz.
 3. Salla kazan hakkınız yoksa Cuma gününü bekleyin.
 4. Salla kazan hakları her Cuma gününde bir yenilenmektedir.

Turkcell Bedava İnternet Bitiş

Siz değerli okurlarımıza şuanda aktif olarak kazanabileceğiniz Turkcell bedava internet kampanyalarını sıraladık. Aklınıza takılan bir soru, öneri veya görüş varsa lütfen aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle iletişime geçin.

Video olarak izlemek için aşağıdaki videoya tıklayabilirsiniz.

Kanal linki: https://www.youtube.com/channel/UCrbFpQ5tWALCo7wLuTWbXWg