Turkcell Bedava Haftalık 4GB Bedava İnternet Çıktı!

Turkcell bedava internet adlı yazımıza hepiniz hoş geldiniz. Bu yazımızda sizlere Turkcell’in yepyeni kampanyası olan haftalık 4GB internetin nasıl yapılacağını anlatacağım. Lütfen kampanyayı yapmakta herhangi bir sıkıntı yaşamamak için yazımızı detaylı bir şekilde okuyun.

Turkcell Şans Kampanyası ile Haftalık 4GB internet Kazanma

Haftalık 4GB bedava internet kampanyası çıktı. Kampanyamızın ismi Turkcell Şans ismidir. Bu kampanya 23 Ağustos Pazar günü başladı ve 31 Aralık’da son bulacaktır. İsterseniz lafı fazla uzatmadan 4GB bedava internetin nasıl kazanabileceğimize geçelim.

Turkcell Şans ile haftalık 4GB bedava internet kampanyasını kazanmak için aşağıdaki koşullardan sorumlusunuzdur.

  • Hazır kart olmanız gerekmektedir.
  • Hattınızın Turkcell olması gerekmektedir.
  • Size aşağıda vereceğimiz uygulamayı yüklemeniz gerekmektedir.
  • 31 Aralık’dan önce kampanya geçerlidir.
  • Yurt dışı olanlar bu kampanyadan yararlanamaz.

Yukarıda Turkcell Şans ile Haftalık 4GB bedava internetin sahibi olabilmeniz için koşulları saydım. Yukarıda bulunan koşullardan size aykırı olan bir şey yok ise bu kampanyaya katılabilirsiniz ve tamamen ücretsiz bir şekilde haftalık 4GB bedava internetin sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Şans ile Haftalık 4GB Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Aşağıda size vereceğimiz adımları harfiyen uygulayarak anında 4GB ücretsiz internetin sahibi olabilirsiniz. Bu kampanya için hazır kartlı olmanız şarttır. Faturalı hatlar bu kampanyadan yararlanamamaktadır. Haftalık 4GB bedava internetin sahibi olmak için aşağıda liste halinde verdiğimiz adımları okuyunuz.

  • Öncelikle buraya tıklayarak gerekli uygulamayı indirin.
  • Uygulamayı yükledikten sonra telefon numaranız ve şifrenizle veya hızlı giriş ile sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra en fazla bir dakika içerisinde haftalık 4GB bedava internetin sahibi olabileceksiniz.

Bir kampanyanın daha sonuna geldik. Aklınıza takılan bir şey olursa veya kampanyayı yapmakta sıkıntı yaşadıysanız bizimle aşağıda bulunan yorumlar kısmından iletişim kurabilirsiniz.