Türk Telekom Bedava İnternet – Tüm Kampanyalar

Türk Telekom bedava internet hakkında birçok kampanya vardır. Fakat bu kampanyaları ne yazık ki birçok kişi bilmiyor ve bundan mahrum kalıyor. Siz bu yazıyı okuyorsanız bundan mahrum kalmayacaksınız ve Türk Telekom hediye internet hakkında birçok bilgiye sahip olup bedava internet kazanma şansı yakalayacaksınız.

Türk Telekom Bedava İnternet Nedir?

Türk Telekom bedava internet sadece Türk Telekom kullanıcıların yararlanabileceği ücretsiz internet kampanyalarıdır. Fakat bu ücretsiz internet kampanyalarını kazanmak için sizlere bazı şartlar verilebilir. Sizlere bugün Türk Telekom bedava internet kampanyalarını ve bunların şartlarını detaylı olarak anlatacağız.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir?

Türk Telekom bedava internet kampanyaları birçok alt başlıktan oluşmaktadır. Sizlere bunları alt başlık olarak vereceğiz ki daha önce kazanmış olduğunuz kampanyaları ve kazanmamış olduğunuz kampanyaları ayırt edebileksiniz.

1- Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Bu kampanyadan hem faturalı hem de faturasız hat kullanan kullanıcılar yararlanabilmektedir. O yüzden çok kolay bir kampanyadır. Yapımı için sadece “Online İşlemler” uygulamasını mobil cihazınıza indirin ve Sil Süpür kampanyası hakkınızı kullanın. Size gelecek olan internette olabilir kontörde, bu da sizin tamamen şansınıza kalmış bir şeydir.

2- Türk Telekom Hoş Geldin Bedava İnternet Kampanyası

Mevcut Türk Telekom kullanıcıları ne yazık ki bu kampanyadan yararlanamamaktadır. Türk Telekom’a yeni abone olan tüm kullanıcılara özel ilk üç ay boyunca 30 TL ve üzeri yüklemelerine ek 15GB bedava internet yüklemesi yapılacak. Kampanyaya katılım için “BOLBOL” yazıp 5555’e SMS gönderilmesi yeterli olacaktır.

3- EBA Bedava İnternet Kampanyası

EBA Bedava internet kampanyasında sadece öğrenciler yararlanabilmektedir. Daha önce böyle bir kampanya vardı fakat sadece 3GB hediye internet ile sınırlanmıştı. Fakat korona virüs nedeniyle an itibariyle bu sınır tam olarak 8GB’a kadar çıkarıldı. Kampanyadan hemen yaralanabilmek için “EBA” yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz.

4- 4.5G 30GB Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Bu kampanyadan yalnıza Türk Telekom’a geçiş sağlamış yeni aboneler yararlanabilmektedir. Eğer 4.5G’li iseniz bu kampanyaadn yararlanabilirsiniz. Daha önce yararlanan kullanıcılar tekrar katılımları boşa gidecektir. 30GB bedava internet kazanmak için “4.5G 30GB” yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz.

5- Siri ile Lira Paylaş 500MB Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet kampanyalarına tüm hızıyla devam ediyoruz. Şimdiki kampanya ile sadece para göndererek 500MB kazanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmek için Siri’ye para gönder emri vermelisiniz, daha sonrasında “Online İşlemler” uygulamasına yönlenerek herhangi bir kişiye para gönderin ve anında 500MB bedava internetin sahibi olun.

6- e-Fatura Kullan 1GB Türk Telekom Hediye İnternet Kazan

Bu kampanya ile Türk Telekom kağıt tasarrufu yapmak istemiştir. Faturalarınızı e-mail yoluyla almak için “1GB e-mail adresiniz” yazıp 3008’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet kampanyalarını sizler için derledik. Kafanıza takılan herhangi bir soru varsa aşağıda bulunan yorumlar kısmına yazabilirsiniz.