Telefona Root Atma – Kesin Çözüm

Telefona root atma hakkında kesin çözüm elde edeceğiniz bir yazı hazırladık. Bu yazıyı okuduktan sonra telefonunuza kolaylıkla root atabileceksiniz. Root atma programı hakkında detaylı bilgileri, root atma hakkında faydalı bilgileri bu yazıda bulabileceksiniz. Telefona root atma işleminde başlamadan önce birkaç başlık hazırladık, okumanızı tavsiye ederiz.

Telefona Root Atma Nedir?

Telefona root atma kısacası bağımsız olmak demektir. Rootsuz olan her telefon şuanda uzaktan yönetilebiliyor marka sahibi tarafından. Zaman zaman gelen güncellemeler ise bu sözü kanıtlamaktadır. Telefonunuza root attığınızda her şey sizin kontrolünüz altına geçer ve telefonun gerçek sahibi siz oluyorsunuz.

Telefona Root Atma Yararları

Telefona root atma yararları şunlardır; telefonunuzun şarj ayarını ayarlayabilirsiniz, fener parlaklık ayarını, özel tema yükleme ve daha birçok ayarlamalar yapabilmektesiniz.

Telefona Root Atma Zararları

Telefonunuz garanti dışı kalmaktadır. İçerisine zararlı yazılım, virüs girme ihtimali çok daha yüksektir, güncellemelerden haberdar olmadığı için hatalar çoğalır ve sonunda telefon adeta kullanılamaz hale gelir.

Telefona Root Atma Programı

telefona root atma programı

Root atma programı dediğimizde ilk aklımıza gelen hiç şüphesiz iRoot adında Çin’in ürettiği birçok cihazda olumlu sonuç veren bir programdır. Bu programı indirmek için size link vereceğiz, o linkten telefonunuza indirin, birkaç güvenlik sorunu çıkacaktır normal olarak, onları atlayın ve uygulamaya giriş yapıp gerekli adımları izleyin.

Uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra uygulama içerisinde bulunan adımları izleyerek kolaylıkla telefona root atma, tablete root atma, root atma programı, samsung root atma işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz. Aynı zamanda bu yöntem bilgisayarsız root atma işlemidir.

iRoot indirmek için buraya tıklayın. Siteye girdikten sonra çıkacak olan sürümlerden android olanı seçin ve telefonunuza indirin.

Bilgisayar İle Telefona Root Atma

bilgisayardan telefona root atma

Bu yöntemi yine iRoot programı ile yapacağız fakat versiyon sürümü Windows için olacak. O sürümü yüklemek için yukarıda vermiş olduğumuz linke tıklayın ve Windows versiyonunu indirin.