Senetle Kredi Alma Nasıl Yapılır?

Senetle kredi alma; kredi notu düşük olanlar, işi olmayanlar ve diğer nedenlerden dolayı kredi talebi olumsuz sonuçlananlar senetle kredi almak istiyor. Bunu nasıl gerçekleştireceğini ise bir türlü kestiremiyor. Haber bültenlerine sıklıkla dolandırıcılık vak’alarının konu olması insanları elbette senet işine girmeye biraz çekinceli hale getirmiş durumda. Oysa haberlerin pek çoğu asparagas haberlerdir. Bu nedenle haber bültenlerinde senetle kredi dolandırıcılığı ve benzeri aldatmacasına kesinlikle kapılmamak gerekiyor. Çünkü o basın yayın organları anlaştıkları bankalarla bu tip aslı astarı olmayan asparagas dediğimiz haberler yapmaktan çekinmiyor.

Senetle Kredi Alma 2020

2020 yılında kredi notu düşük olup da bankalardan kredi çekemeyenlerin imdadına şu yerler senetle kredi veriyor:

 • kuyumcular
 • faktöring şirketleri
 • beyaz eşya mağazaları
 • oto galeriler

senet karşılığında size nakit ihtiyacınızı karşılayacak belli tutarda kredi veren yerlerin başında geliyor. Tefecilik tamamen tarihe karışmış durumda. Günümüzde topuğa sıkma gibi olaylar artık geride kaldı. Kaldı ki yapılan finansal işlemler yine noter tasdikli olacağından vadesi, ödeme planı tamamen bellidir, şeffaftır. Bu nedenle tefecilerin eline düşme yalanlarına kesinlikle kanmamak gerekir.

Senetle Kredi Veren Kuyumcular

Bankalardan onay alamayan müşteriler çareyi senetle kredi almakta arıyor. Kuyumcular senet karşılığında borç para veren yerlerin arasında ilk sırada yer almayı sürdürüyor. Senetle kredi veren kuyumculardan iş yapılarak siz de rahatlıkla tüm imkanlarınız için hızlı bir şekilde tüm işlemleri ivedilikle gerçekleştirme şansı bulacaksınız.

Kuyumcuların hemen hemen hepsi mesleki durumunuzu öğrendikten sonra sabit geliriniz varsa size 35 bin liradan 50 bin lira tutarına kadar borç para verebiliyor. Ama elbette belli faiziyle de sizden geri alıyor. İşte bu şartı göz etmemek koşuluyla sizler de rahatlıkla senetle kredi alabilirsiniz. Senetle kredi veren kuyumcu mağazalarıyla görüşerek hemen acil nakit ihtiyacınızı kısa süre içerisinde gerçekleştirme şansı bulursunuz.

Senetle Kredi Veren Faktöring Şirketleri

Faktöring şirketleri aracılığıyla da kredi notunun düşüklüğü nedeniyle kredi alamayanlar anında kredi alabilir. Bu sayede senetle krediye hızlı bir şekilde başvuru gerçekleştirerek nakdi ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde gerçeğe dönüştürme imkanını yakalamış olacaksınız.

 • anadolu faktöring
 • yaşar faktöring
 • tam faktöring
 • çözüm faktöring
 • doğa faktöring
 • fiba faktöring
 • sümer faktöring
 • şirinoğlu faktöring

öne çıkan faktöring şirketleri olma özelliğini koruyor. Senetle kredi veren yerler arasında bu şirketlerle siz de hızlı bir şekilde anlaşarak bu işlemi anlık olarak gerçekleştirme şansı bulacaksınız.

Senetle Kredi Veren Esnaflar

Beyaz eşya mağazası ve oto galerisi gibi esnaflar da senetle kredi alma veren yerler arasında son zamanlarda can simidi olmaya devam ediyor. Kefil aramadan ve dosya masrafı olmadan senetle kredi almak isteyenleri acil nakit ihtiyacıyla buluşturmaktadır. Senet karşılığında kredi veren esnafların da hızlı bir şekilde bu işlem sayesinde çok kısa sürede kredi talebinde bulunarak işlem gerçekleştirme şansı sağlanmaktadır. Senetle kredi veren yerler arasında araba galerisi ve beyaz eşya mağazaları aracılığıyla 48 ayla 60 aya kadar vade seçeneklerinde senetle kredi almak mümkün.