Kredi Notu Yükseltme Nasıl Yapılır?

Kredi notu yükseltme hakkında faydalı bir yazı hazırladık. Kredi kullanmak isteyen milyonlarca hatta on milyonlarca vatandaş düzensiz ödeme başta olmak üzere yaşadığı finansal problemler nedeniyle bankadaki kredi notunu düşürüyor. Yapılan kapsamlı değerlendirme neticesinde kredi notu yükseltme olmadığından bireyin kredi talebi olumsuz sonuçlanıyor.

Findex Kredi Kayıt Bürosuna kayıtlı finansal kurum olarak vatandaşların kredi notunu yükseltmek için onlara danışman atayarak böylece kredi notunu yükseltme imkanı tanıyor. Bu sayede dilediğiniz bankadan yeniden kredi çekebilme şansı bulabilirsiniz.

Kredi Notu Yükseltme (Findex)

Kredi notunu yükseltme denildiği zaman akla kuşku yok ki güvenilir finansal kuruluş olarak Findex geliyor. Kredi Kayıt Bürosuna lisansıyla kayıtlı şirket olmasından ötürü kredi notu yükseltme isteyen vatandaşlar için not danışmanlığı sistemi geliştirdi.

Peki nedir bu not danışmanlığı sistemi?

  • kredi notunu yükseltmeye yarar.
  • kredi notunun risk analizini düzenli olarak rapor eder.
  • 12 ay boyunca düzenli olarak kredi raporunu inceler, izler ve gerekli istatistikleri danışanına rapor eder.

Not danışmanım hizmetinden elbette herkes yararlanabilir. Kredi notunu yükselterek acil nakit ihtiyacını karşılamak isteyen kullanıcılar için farklı paket seçenekleri bulunuyor.

Findex Not Danışmanım Paketleri – Kredi Notu Yükseltme

Gold ve Premium olmak üzere iki farklı paket seçenekleri sunulmaktadır. Bu sunulan iki ayrı paket seçenekleriyle hem kredi notunu anında yükseltmek hem de kredi riskini kayıt altına alarak düzenli olarak izleme şansı bulunuyor.

12 ay boyunca kredi riskinin kontrol edilerek düzenli izlenmesi sonucunda bir sonraki risk faktörlerinin tamamıyla sıfıra indirilmesi elbette bu sözünü etmiş olduğumuz yöntem sayesinde en aza iniyor.

Premium paket içerisinde 12 ay boyunca 365 gün risk raporu tarafınıza gönderilmektedir. Ayrıca kredi riski düzenli olarak analiz altında tutularak olası her türlü risk faktörünün tamamen sıfıra indirilmesi hedeflenmektedir. Gold paket içerisindeyse yine bu özelliğin yanında size özel takipçilerle kredi riskinin her anlamda kontrol altına alınması amaçlanıyor.

Findex Üyelik ve Başvuru

Findex Mobil ya da www.findeks.com sitesinden kredi notu yükseltme için üyelik işlemini 7/24 “ücretsiz” bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir şekilde üyelik ücreti ödemeden siz de kredi notunuzu anında öğrenerek size en uygun not danışmanlığı paketinin hangisi olduğundan anında yararlanma şansı bulursunuz. Üyelik işlemini dilerseniz aynı gün içerisinde iptal ettirme şansınız bulunmaktadır. Başvuru süreci boyunca hiçbir şekilde bedel alınmaz. Not danışmanım paketleri içerisinden bütçenizi karşılayan paketle hem kredi notunu yükseltmek hem de düzenli olarak 12 ay boyunca olası kredi notunu düşürücü riskleri raporla almak imkanı sağlanıyor.

Not danışmanlığı servisiyle kredi notunu yeniden düşürücü her türlü finansal durumların önüne geçilerek tam zamanında en doğru adımın atılarak gerekli bütün kontrollerin ivedilikle gerçekleştirilmesi hedefleniyor. Böylece her yerden hızlı bir şekilde anında acil kredi ihtiyacını karşılamış olacaksınız. Siz de nakit ihtiyaçlarınızı ertelememek adına kredi notunu çok kısa sürede yükseltme şansı bularak dilediğiniz her bankadan yine belirlenen limitler doğrultusunda kredinizi alabilirsiniz.