Kobisi ile Hemen Hepsiburada.com’da Satışa Başlayın!

İnternetten satış yapıyorsanız ve daha fazla kişiye ulaşarak satışlarınızı artırmak istiyorsanız Hepsiburada pazar yeri entegrasyonu sizin için avantajlı bir yöntem olacaktır. En çok kullanılan e-ticaret sitelerinden biri olan Hepsiburada geniş ürün yelpazesi ile herkese hitap edecek ürünlere sahiptir. Bu nedenle sitenin günlük alışveriş hacmi oldukça yüksektir. Bunu kendi siteniz için fırsata çevirmek istediğinizde hemen entegrasyon çalışmalarına başlayabilirsiniz.

Hepsiburada satış yapmak isteyen firmalara belirli koşullar sunmakta ve bunları karşılayan firmalara entegrasyon hizmeti sağlamaktadır. Entegrasyon çalışmasına katılan firmalar arasına girdiğinizde Hepsiburada müşterileri de ürünlerinize ulaşabilecek ve satış potansiyeliniz daha da artacaktır. Yapacağınız entegrasyon ile stok güncelleme ve bu gibi işlemlerin hepsi sitenizle eş zamanlı olarak gerçekleşecektir.

Hepsiburada Entegrasyonu Size Ne Sunar?

Başarılı bir Hepsiburada entegrasyonu ile merkezi stok yönetimi, otomatik ürün güncellemeleri, daha az çaba ve düşük maliyet gibi avantajlar elde edebilirsiniz. Ürünlerinizi sitede hızlı bir şekilde listelemenizi sağlayan bu çalışmada, her bir işlem anlık olarak asıl siteye de yansır.

Merkezi stok yönetimi özelliğinin bulunması sayesinde ürünlerinizi el ile tek tek güncelleme zahmetinden kurtulursunuz. Tüm mağazalarınız otomatik senkronize olur. Tüm bu işlemler için Kobisi’yi tercih ettiğinizde ise teknik işlemleriniz Kobisi tarafından yönetilecektir. Böylece hem masraflardan hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Hepsiburada Entegrasyonu ve Özellikleri

Giderek gelişen e-ticaret dünyasında daha aktif şekilde yer almak istiyorsanız Hepsiburada pazar yeri entegrasyonu yapabilirsiniz. Hepsiburada’nın gücü ile daha güçlü hale gelerek kısa ve uzun vadeli hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Gelişmiş teknolojik altyapıya sahip olan site sayesinde gelirleriniz artacak ve çalışmalarınız daha keyifli hale gelecektir.

Yaklaşık 30 farklı kategoride 14 milyondan fazla ürün çeşidi bulunan Hepsiburada yılın e-ticaret sitesi seçilen pazar yeri olma özelliğine sahiptir. Aylık ziyaret ortalamaları ortalama 85 milyon olan sitede 10 milyondan fazla kayıtlı üye vardır. Her zevke ve tarza hitap eden ürünlerin bulunması günlük ziyaretçi sayısının hep yüksek olmasını sağlamaktadır. Siz de bu gibi özelliklere sahip olmak ve satışlarını artırmak istiyorsanız entegrasyon çalışmalarına hiç vakit kaybetmeden başlamalısınız.

Hepsiburada Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Kısa sürede ve kolaylıkla Hepsiburada pazar yeri entegrasyonu yapmak istediğinizde Kobisi profesyonelliğinden ve gücünden yararlanabilirsiniz. Hepsiburada’da ürün satma olanağı veren ortaklık için Kobisi sitesinden hemen başvuru yapabilirsiniz. Bunun için ilk olarak telefon numaranız, adınız, soyadınız, mağaza adınız, e-posta adresiniz gibi bilgileri eksiksiz olarak girmeli ve işlem adımlarını takip etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.