Instagram Video İndirme – Instagram MP4 İndirme 2020

Instagram video indirme sanıldığı gibi zahmet isteyen bir iş değildir. Sizlere vereceğimiz instagram video indirme yöntemlerini başarılı bir şekilde uygulamanız taktirde istediğinizi instagram videosunu kolay ve hızlı bir şekilde saniyeler içinde indirebileceksiniz. İsterseniz fazla uzatmadan insta video indirme işlemine geçelim.

Instagram Video İndirme Hakkında Bilgi

Instagram video indirme işlemine geçmeden önce bilmeniz gereken birkaç hususu sizlere söylememiz gerekiyor. Video indirme işlemi çok hızlı internet bitirmektedir. Bunları göz önünde bulundurarak işlem yapmanızı öneriyoruz. Yeterli miktarda netiniz yoksa turkcell bedava internet veya türk telekom bedava internet adlı yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Instagram Video İndirme İşlemi İçin Gerekenler

Insta video indirme işlemi için gerekenler telefon veya masaüstü cihaz olabilir. İster bu yazımızı bilgisayardan okuyun isterseniz de mobil cihazınızdan. Her türlü bu yazıyı okuduktan sonra istediğiniz insta videosunu hızlıca indirebileceksiniz. Instagram video indirme nasıl yapılacağını aşağıda ki başlıkta bulabileceksiniz.

Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram video indirme işlemi çok basittir. Fakat kullandığınız cihaza göre yapacağınız işlemler değişebilir. Bu yüzden sizlere telefondan ve bilgisayardan instagram video yükleme işlemini anlatacağız. Öğrenmek için aşağıda bulunan başlıklardan kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Bilgisayardan Instagram Video İndirme

Bilgisayardan insta video indirme işlemi için aşağıda liste halinde hyazılmış maddeleri dikkatlice okuyun ve sizlerden ne isteniyorsa harfiyen yapın. Bunun sonucunda tüm instagram videolarını cihazınıza indirip dilediğiniz gibi internet olmadan izleyebilirsiniz.

  • Öncelikle indirmek istediğiniz videonun URL adresini kopyalayın.
  • Daha sonra herhangi bir internet tarayıcısına girin.
  • Arama çubuğuna https://downloadgram.com/ bu linki kopyalayıp yapıştırın.
  • Siteye girdikten sonra karşınıza çıkan forma indirmek istediğiniz instagram videosunun URL adresini yapıştırın.
  • DAha sonra “İndir” butonuna basın ve bekleyin, video inecektir.

Telefondan Instagram Video İndirme

Telefondan instagram video indirme işlemini yukarıda bahsettiğimiz site yardımıyla yapabilirsiniz. Ancak site ile uğraşmak istemiyorsanız aşağıda vereceğimiz mobil uygulamayı telefonunuza yükleyerek dilediğiniz zamanda dilediğiniz videoyu anında yükleyebileceksiniz.

  • “Play Store” uygulamasını açın.
  • Arama çubuğuna “Video Downlaoder for Instagram” yazın.
  • İlk çıkan uygulamayı indirin.
  • Uygulama içinde bulunan URL giriş formuna indirmek istediğiniz videonun URL adresini yapıştırın.
  • “İndir” butonuna basın ve bekleyin.