Galaksinin Koruyucuları Üçleme Olabilir

James Gunn’ın yönetmen koltuğuna oturduğu, Galaksinin Koruyucuları serisinin; ikinci filminin, 28 Nisan tarihinde vizyona girmesi planlanıyor. Galaksinin Koruyucuları 2 filminin başrollerinde; Hızlı ve Öfkeli serisinin yıldızı Vin Diesel’in yanı sıra Chris Pratt, Zoe Saldana ve Dave Bautista gibi oyuncular yer alıyor. Film gösterime girmeden, 3.film ile ilgili gelen açıklama, filmin hayranlarında festival etkisi yarattı.

James Gunn Sosyal Medyadan Açıkladı

170.000.000 $ bütçeyle çekilen ilk film, 333.130.696 $ tutarında gişe başarısı yakalamıştı. İkinci film için gişe tutarının çok daha fazla olması beklenirken; filmin hayranlarına, yönetmen James Gunn’dan erken bir müjde geldi. Gunn, serinin 3.filminin çekileceği bilgisini sosyal medya hesabından paylaştı.

Galaksinin Koruyucuları 3 Serinin Son Filmi Olabilir

3.film haberinin ardından; filmin hayranları, meraklı bir bekleyiş içine girdi. Marvel stüdyoları daha önce vizyona giren Iron Man serisini 3.filmin sonunda bitirmişti. Marvel ve filmin hayranları; Iron Man serisinden yola çıkarak, serinin 3.filminin, serinin son filmi olabileceği yorumlarını yaptılar. James Gunn ise, filmin son film olacağı ile ilgili resmi bir açıklamada bulunmadı.

Galaksinin Koruyucuları 2 Filminin Konusu

Galaksinin Koruyucuları 2, ailelerini bir arada tutmaya çalışırken; Peter Quill (Chris Pratt) ile ilgili yeni bilgilere ulaşır. Peter Quill’in gerçek ailesi ve güçleri çözülmeye başlandıktan sonra, yeni ailenin de güven içinde yaşaması için koruyucuların savaşmaya devam etmesi gerekir. İki ailenin de güvende olması için başka ihtimal yoktur.