Fallout 4 Ücretsiz Oldu!

Fallout 4 oyunu bugün Steam ve Xbox One platformu üzerinde tamamen ücretsiz oldu. 3 gün boyunca kullanıcıların herhangi bir ücret ödemeden oynayabilecek olduğu belirtildi. Oyunun ücretsiz olmasından ötürü kullanıcıların oyunu rahatlıkla oynayabilecek oldukları, oyunun 3 gün boyunca kullanıcılar tarafından Xbox One ve Windows PC üzerinde oynamasının söz konusu ücret ödemeden oynayabilecek oldukları belirtildi. Oyunun ücretsiz olmasının yanında normal fiyatı olan 179 TL’nin kısa vade içerisinde pek fazla kullanıcı tarafından satın alınmamaya başlanmasından ötürü bu tür bir kampanyanın yapılmış olabilecek olduğu iddia edildi.

3 Gün Sonra 60 TL.

Fallout 4 oyunun 3 gün sonrasında 60 TL fiyatla satın alınabilecek olduğu belirtildi. Oyun konusunda başarılı bir oyun olarak bilinen Fallout 4, Steam üzerinde de en fazla dikkat çeken aksiyon oyunlarından bir tanesi olarak biliniyor.

Ancak bunun yanında oyuna gelen taleplerin son günlerde azalmasından ötürü, bu tür kampanyaların yapılmış olabilecek olduğu tahmin edilirken, oyun açısından GTA V gibi oyunlarla Fallout 4 oyununun eşit bir seviyede olduğunun altı çizilmekte. Oyunu hemen şimdi 3 gün süreyle ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz.