En Çok Bonus Veren Kredi Kartları

Kredi kartları, kolay kredi mantığıyla bankaların sunmuş olduğu oldukça işlevsel bir hizmet çeşididir. Her banka kendi kredi kartını müşterileri için cazip hale getirmek amacıyla bonus sistemi uygular. Bu bankalar arasında kıyasıya bir rekabet aracıdır. Müşteri kredi kartıyla yapmış olduğu her alışverişinde bonus kazanır ve bu biriken bonuslar daha sonra bankanın anlaşmalı olduğu belli firmalardan yapılan alışverişlerde ya da bankasına göre her alışverişte kullanılabilir.

Harcadıkça Para Kazandıran Kartlar

Bankalar bu rekabet dahilinde kendi kredi kartlarını daha cazip konuma getirmek için kesenin ağzını iyice açmış durumdalar. Bu rekabetten en karlı çıkanlar ise yine kredi kartı müşterileridir.

Worldkart Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi Bankası’na ait bu kart müşterilerinin her 100 liralık alışverişinde 50 kuruş bonus kazandırır. Yine Yapı Kredi Bankası’na ait World kart gold ile bu kazanılan bonus 100 lirada 1 liradır.

Fix Card

Bir Finansbank kartı olan Fix Card 100 lira tutan harcamalarınızın 1 lirasını bonus olarak kumbaranızda saklar.

Worldkart Vakıfbank

Vakıfbank bu kredi kartını kullanan müşterilerine 100 liralık alışverişlerinde 50 kuruş bonus hediye eder.

Axess Kart

Axess Klasik ve Axess Free olmak üzere iki kredi kartı hizmeti sunan Akbank bonus verme açısından biraz daha cömert davranmıştır. Bu kart ile alışveriş yapan kredi kartı müşterileri 100 liralık alışverişlerinde 10 Türk Lirası civarında bonus kazanabilirler.

ING Bonus Kart

ING Bankası’nın müşterilerinin özelliklerine uygun olarak sunmuş olduğu iki kredi kartı olan ING Bonus Kart ve ING Pegasus Plus Kart her 100 lirada 20 lira bonus verir. Ayrıca ING Pegasus Plus Kart ile biriktirilen bonuslar, uçak bileti almak için oldukça ciddi indirimler yapılmasını sağlar.

Garanti Bonus Kart

Garanti Bankası da oldukça yüksek bonus veren kartlardandır. 100 liralık alışverişlerde 20 lira bonus kazandırır. Diğer bankaların aksine Garanti Bankası’nın hesap kartı ile yapılan alışverişlerde de bonus kazanmak mümkündür.