Emaar Square Mall’da Samsung Electronics Açıldı

Açılışa Samsung Electronics Türkiye Başkanı Dae Hyun Kim, Samsung Electronics Türkiye Mobil Ürünlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, Samsung Electronics Global Perakende Deneyim Grubu Başkan Yardımcısı Simon Orchover ve pek çok davetli katıldı.

Açılış sonrası gerçekleştirilen Basın Toplantısında açıklamalarda bulunan Samsung Electronics Perakende Deneyim Grubu Başkan Yardımcısı Simon Orchover; “Burada bire bir deneme deneyimini müşterilerimiz yaşayacaktır. İnanılmaz hizmet ve deneyim sunarak işimizi yapıyoruz. Bu piyasada daha çok mağaza açmak istiyoruz. Perakendecilikten ilham alıyor. Bu ülkedeki kültürel ögelerden ilham alıyoruz. Bu kültürel ögeleri perakendecilik ile birleştirmeye çalışıyoruz.Biz alışverişten ziyade deneyimciliğe önem veriyoruz. Mağazamıza gelen tüketiciler ürünler hakkında bilgiler edinecek. Biz insanların yaşam tarzına bakıyoruz. Bu yaşam tarzını teknolojiye yansıtmak istiyoruz.Müşteriler hayatlarında her gün bunları kullanıyorlar. Bu projenin gerçekleşmesi katkıda bulunan herkese teşekkürlerimi iletmek istiyorum. İnanılmaz bir ortaklık gerçekleştirildi. İnanılmaz bir şekilde bu projenin gerçekleşmesi mümkün oldu.”

Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen ise “Bu mağazadaki hedefimiz müşterilerimize ön plana çıkarmak. Yaşamların ne alanında olsun bu yaşamlarını teknolojiye yansıtmak. Ülkemize özel bazı şeyler tasarlandı. Yepyeni aksesuar yelpazesi var. Telefonunuza sigorta sağlıyoruz. Teknolojinin kalbi burada atacak. Bu mağazanın Samsung’un açacak olan diğer mağazalara da ilham olacak.” dedi.

Tüketicilere Birçok Yenilik Sunacak

Samsung Deneyim Mağazası, Türkiye’deki tüketicileri birçok yenilikle tanıştırmayı hedefliyor. Samsung’un Türkiye sektöründeki en büyük mağazası olma özelliğini taşıyacak olan yeni şubesi, sektördeki yenilikleri ve gelişimleri müşterileriyle buluşturacak.