Dördü Bir Arada Monitörleri LG Satışa Sunuyor

Dördü Bir Arada Monitörleri LG Satışa Sunuyor. Piyasada olan rakiplerinin hepsine meydan okumak için, kendi ekran panellerinin üretimini yapan LG Dördü Bir Arada Monitörleri satışa sunuyor.

Güney Koreli olan firma yakın zamanda çift monitör kurulumuna odaklanmıştı. LG geçen hafta dört ekranı bir arada birleştirilebilecek 42.5 inç panelin duyurusunu yaptı. 3840 * 2160 UHD çözünürlüğe sahip olan 43UD79 – B’nin yanında parlama önleyici özelliğe sahip kaplama, 1000 : 1 oranında kontrastı olan IPS panel olacak.

Bunların dışında canavar bir mimariye sahip olacak. 60 Hz standart yenileme hızı olacak. 350 cd / m2′ lik oranda olacak ve 8 milisaniye GTG tepki süresinin de yanında hem yatay hem de dikey olarak 178 derece kullanıcılara görüş açısı sunacak.

LG Ekran Özelliği

LG ekranda 60 Hz de 4K video izleme imkânı olacak. İki tane HDMI 2.0 girişi olacak. 30 Hz de 4K ile çalışan iki adet HDMI 1.4 girişi, bunların yanında DP alt mod desteği ile USB 3.1 Tip – C bağlantı noktası bulunacak. 60 Hz de 4K hızı ile çalışan FreeSync bir DisplayPort 1.2 donanımı da olacak. Bu kullanılan portların kullanılma amacı 43UD79 – B’nin aynı zaman içinde dört tane cihazın işlediği görselleri görüntülemesi. Monitöre kaç cihaz bağlayacaksanız, bu cihazların sayısına göre çeşitli yapılandırma ile bölüştürme yapmanız gerekmektedir.