Boşanacağı Eşi Tarafından Pompalı Tüfek ile Öldürüldü

Boşanacağı Eşi Tarafından Pompalı Tüfek ile Öldürüldü. Kocaeli’ye bağlı Darıca ilçesinde boşanmak üzere olan eşini, başka bir erkek ile yakalayan koca, çevreye dehşeti anlar yaşattı. Bu olay sırasında öfkeli koca tarafından ateş açılan pompalı tüfekten çıkan kurşun, o sırada orada bulunan kargo görevlisini vurarak, kargo görevlisinin hayatının kaybetmesine neden oldu.

Kocaeli İline bağlı Darıca ilçesinde yaşayan 32 yaşındaki Uğur K. adlı kişi, boşanma davası açtığı karısının evine gitti. Eve gidip eşinin, bir kargo görevlisi olan 27 yaşındaki Bilal O. ile eşiyle birlikte olduğu iddiasıyla tartışmaya başladı. Tartışma boyutu büyüyünce, kızgın koca, eline aldığı pompalı tüfek ile kargo görevlisini vurdu. Olay sonunda gelen sağlık görevlileri, Bilal O.’ya müdahale etti ancak olay anında ağır yaralanan Bilal O.’nun hayatını kaybettiği anlaşıldı.

Pompalı Tüfek İle Dehşet Saçan Kızgın Koca!

Eşinin kargo görevlisi Bilal O. ile yakalayan koca, Bilal O. ile tartışmaya başladı. Tartışma bir anda büyüyerek şiddetlendi. Şiddetlenen kavga sonucu 32 yaşındaki Uğur K. 27 yaşındaki Bilal O.’ya pompalı tüfek ile ateş ederek Bilal O.’yu yaraladı. Bilal O. aldığı yara sonucu kaçmaya çalıştığı sırada, sokakta kanlar içerisinde yere yığıldı. Etrafta bulunan vatandaşlar, yere yapılan Bilal O.’yu kanlar içerisinde görünce durumu anında polis ekiplerine bildiriler.

Bilal O. Hayatını Kaybetti

İhbar üzerine anında olay yerine polis ekipleri, çevre güvenliğini alarak, olay yerine kimseyi sokmadı. Sağlık ekipleri tarafından, vurularak ağır yaralanma sonucu Bilal O.’ya müdahale sırasında, Bilal O.’nun yaşamını yitirdiğini belirledi. Olay sonucunda hayatını kaybeden Bilal O. morg‘a kaldırıldı. Kaçmaya çalışan kızgın koca 32 yaşındaki Uğur K. polis tarafından gözaltına alındı. Ayrıca polis konu ile ilgili büyük bir çapta soruşturma açarak, konunun meydana geliş sebebi için araştırma yaptı.