Beyoğlu’nun Yükselen Yeni Değeri Sanat Performance

Müzik ve eğlencenin merkezi olan Beyoğlu’nda faaliyete geçen yeni etkinlik mekanı olan Sanat Performance sanat severlere kapılarını açarak hizmete başladı. Yeni sanat mekanı olarak bilinen Sanat Performance birçok sanatsal etkinliğe ev sahipliği yapmasının yanı sıra farklı müzikal etkinlikleri de açık havada dinleyicilerin hizmetine sunacak.

Sanat Group’tan Önemli Atılım Sanat Performance

Sanat Group, önemli bir atılım yaparak, iç tasarım ve konseptinde önemli değişikliklere giderek sanat severler için daha rahat ve daha hoş bir ortam meydana getirerek çalışmalarını Sanat Performance olarak veriyor. Sanat Performance Beyoğlu‘nda bulunan ve tarihi bir mekan olarak bilinen Nevizade’de kapılarını sanat severlere açtı. Firmanın yapmış olduğu bu değişim farklı bir konsepti ile İstanbul’un sanat merkezi olacağı görüşünde birleşildi. Mekan sahne faaliyetleri olarak canlı müzik ve farklı müzikal etkinlikler ile geçmişe dair hem nostalji hem de günümüzdeki müzik anlayışına hitap ederek geçmiş ile günümüz arasında bir köprü kuracağı belirtiliyor.

Beyoğlu’nda 20 yıllık bir tarihi süreçte sanat severlere hizmet veren Sanat Group, Sanat Perfomance çalışmaları ile müzik ve sanat severlere 1500 kapasiteli etkinlik alanı ile hizmet vereceği duyuruldu. Yazın açık hava kışın ise mekanın üst kısmının kapanması ile kapalı mekan hizmeti verecek olan mekan sanat severlere sıcak ve samimi hizmet ayrıcalığını sunacak. Sanat severler mekanın bir an önce faaliyete geçmesi için sabırsızlanıyor.