ASUS ZenBook Flip S Tanıtımı Yapıldı

Dünyada aktif olarak faaliyet gösteren ve bununla birlikte cihazlarında son dönemde tasarıma en fazla önem veren şirketlerden birisi olan ASUS, yeni modellerinde özellikle kullanıcılarına sunmak adına yeni ince modeller tanıtıyor ve tanıttığı her yeni modelinde cihazlarını daha fazla ince yapmaya ve cihazlarının tasarımı açısından daha kaliteli ve daha dayanıklı tasarımlar üretmeye devam ediyor.

Dünyanın En Fazla Satış Yapan Şirketlerinden.

ASUS ZenBook Flip S, modelinin yanında şirketin cihazlarının son derece dikkat çekici özelliklere sahip olduğu, bununla birlikte cihazın markası olan ASUS tarafından dünyada en fazla satış yapan firmalardan birisi haline geldiğinin altı çiziliyor.

ASUS kendi adına ürettirdiği ve ürettiği her bir modelinde kullanıcılara sunduğu ve dikkat çektiği yeni modellerinde kullanıcılar açısından dikkat çeken donanımsal özellikleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

ASUS ZenBook Flip S modelinin özelliklerinin şuan için tanıtım aşamasında tam belli olmamasına rağmen, 1099 dolar fiyatla başlayacak olduğu ifade ediliyor.