Amerika Ziyareti Hangi Ay Yapılmalı?

Amerika Birleşik Devletleri dünya tarihinin en büyük ekonomisi, en büyük savaş gücü ve dünyanın adeta korunmasını sağlayan ülkesi ve yönetim merkezi olmasının yanında dünyanın en özgür ve en fazla insan haklarının söz konusu olduğu yaşam açısından bir takım yüksek rekorların kırıldığı bir ülke bütünlüğü. Bunun etkisinin yanında herkesin lüks yaşamın yerine daha fazla özgür bir şekilde istedikleri gibi yaşadığı ABD’yi ziyaret etmek isteyenler için bir avantaj sağlıyor.

Dünya ABD’yi Görmek İstiyor.

Türkiye’yi görmek isteyen milyonlar olurken, ABD ise bu konuda en fazla öncelik tanınan ülke arasında gösteriliyor. ABD’yi hangi ay ziyaret etmeliyim? Diye soracak iseniz, özellikle yaz aylarında ziyaret etmenizin daha avantajlı olabilecek olduğu, özellikle uzun süre 3 ay gibi bir süre kalacaksanız yaz aylarında ormanlarda kamp yapan ABD’liler ile arkadaş olma ve tanışma fırsatının yanında daha rahat gezebilecek olduğunuzu da belirtelim.

Kış aylarında ise ABD’nin kendisine has sıcak olmayan ama ılımlı havasının etkisi ile birlikte sıkıntı çekmeniz söz konusu olmayacaktır.