2020 Güncel Altın Fiyatları

Altın günümüzde de kuşkusuz en kârlı yatırım aracı olmayı sürdürüyor. Bunun için 2020 güncel altın fiyatları son durumu sürekli merak edilen gelişmeler arasında yer almayı sürdürüyor. Güncel altın fiyatları belirlenirken piyasadaki bütün gelişmelerin katkısının olduğunu muhakkak hepimiz biliyoruz. Altın fiyatlarını belirleyen faktörler gündemdeki hızlı değişimler, dolar ve euro gibi yabancı para birimlerinde yaşanan ani iniş ve çıkışlar etkili olmaktadır.

Enflasyon değerlerindeki seyir de güncel altın fiyatlarındaki değişime yön veren kriterler arasında yer almaktadır. O halde 2020 yılı itibariyle her gün yeni bir gelişmenin yaşandığı yılın ilk ayının son haftasında bakalım altın fiyatlarındaki güncel gelişmeler neler…

Gram Altın Alış ve Satış Fiyatı 2020

Çeyrek altın fiyatlarının alıp başını gitmesi düğünlerde artık, davetlilerin gram altın takmasına neden oluyor. Davetliler çeyrek altın yerine gram altın takarak takı merasimine katılıyor.
Gram altın son dakika gelişmesi olarak kapalı çarşıda

 • 297,69 TL alış
 • 297, 91 TL satış fiyatı

Çeyrek Altın Alış ve Satış Fiyatı 2020

Yatırım denilince altın özellikle çeyrek altın en çok rağbet gören yatırım araçları arasında yer alıyor. Bugün kapalı çarşıda 2020 güncel altın fiyatları olarak alış ve satış fiyatlarında şu değerler kaydedildi:

 • 476,30 TL alış fiyatı
 • 487,07 TL satış fiyatı

olarak yer almaktadır.
Çeyrek altın güncel fiyatları yatırımcılar için merakla beklenen son haftadaki yükseliş hızını korumaktadır. Bu yönüyle altın yatırımcılığı gerçekleştirenler için yine her zaman olduğu gibi sığınılacak liman olmayı sürdürüyor.

Cumhuriyet Altını Alış ve Satış Fiyatı 2020

Cumhuriyet altını bugün Kapalı Çarşıda en çok hızlı dalgalanma yaşayan menkuller arasında yer aldı. Nitekim;

 • 1.974 TL alış fiyatı
 • 2.004 TL satış fiyatı

cumhuriyet altını için 2020 güncel altın fiyatları arasında yer alan güncel değerleri oluşturmaktadır.

Yarım Altın Alış ve Satış Fiyatı 2020

Çeyrek altından sonra yatırım aracı olarak yarım altınlar da özellikle ani yükselişi nedeniyle son zamanlarda giderek rağbet gören konulardan birisi oldu. Yarım altın alış ve satış fiyatıyla 2020 yılına ait güncel değerlerden şu sonuçlar ortaya çıkıyor:

 • 949,62 TL alış fiyatı
 • 974,15 TL satış fiyatı

olmak üzere güncel değerlerin olduğunu kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir.

14 Ayar Bilezik Alış ve Satış Fiyatı 2020

Bilezikler nişanlarda genellikle takı olan aksesuar arasında gelse de son zamanlarda tıpkı çeyrek ve yarım altın gibi yatırım araçları haline de geldiği oldu.

 • 169,68 TL alış fiyatı
 • 169,81 TL satış fiyatı

olarak güncelliğini koruyor.

22 Ayar Bilezik Alış ve Satış Fiyatı 2020

22 ayar bilezik gram fiyatı da yine 2020 güncel altın fiyatları ani değişim gerçekleştirenler arasında geliyor.

 • 271, 49 TL alış fiyatı
 • 271, 69 TL satış fiyatı

olarak güncel değerler olmaya devam ettiğini kesinlikle dikkate almak gerekir. İşte tüm bu yer vermiş olduğumuz değerlerden hareket ederek altın fiyatlarındaki güncel alış ve satış rakamındaki değişimleri net bir şekilde görmemiz mümkün.